klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Klimatizácie HAIER - výkonná, lacná a spoľahlivá klimatizácia

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

 Homeline  - Splitové klimatizačné zariadenia, R410A

V základnej ponuke spoločnosť Haier ponúka sériu klimatizačných zariadení Homeline cenovo výhodné ale vysokokvalitné monosplitové a multisplitové klimatizačné zariadenia.
Tieto klimatizačné zariadenia pokrývajú širokú výkonnostnú škálu od 2,25 do 7,8 kW. Okrem toho je 6 rôznych monosplitových jednotiek aj vo vyhotovení duosplitové zariadenia s výkonom 2x2,6 kW.
Strohý, decentný dizajn harmonicky zapadá do akéhokoľvek prostredia. Všetky funkcie klimatizačného zariadenia je možné ovládať pomocou IR diaľkového ovládania.

 

klimatizácia Vášho domova


Nástenné jednotky s DC inverterom

Technológie DC Inverter
Digitálny DC Inverter fi rmy Haier minimalizuje prevodové straty a umožňuje tak efektívnejšiu prevádzku. Haier invertery jednosmerného prúdu klimatizačných zariadení umožňujú úsporu energie až do 50 % v porovnaní so statickými kompresormi a až do 15 % oproti iným inverterom.

Inteligentné ovládanie – predpoklad pre perfektné ovzdušie v miestnosti
Invertery umožňujú prispôsobenie dosahovaného výkonu skutočným potrebám. Pri vysokých teplotných rozdieloch beží zariadenie na plný výkon a redukuje výkon pomocou zmeny frekvencie pri pokleseteplotného rozdielu. Vďaka lineárnemu prispôsobeniu frekvencie je možná okamžitá reakcia na najmenšie
zmeny teploty. Výsledkom je stála príjemná teplota v miestnosti.

Nedostihnuteľný výkon
So svojim inverterom ponúka fi rma Haier nástenné splitové zariadenia s momentálne najvyššími dosiahnutými EER a COP na trhu. S hodnotami EER od 5,51 a COP od 5,71 sa stavia zariadenie Haier HSU09V03/R2(SDB) jednoznačne pred konkurenciu
a dosahuje priekopnícky čin v oblasti energetickej efektívnosti.

Ionizátor
Nástenné klimatizačné zariadenie High Line a invertery firmy Haier sú vybavené vysoko-účinným ionizátorom. Záporné ióny, ktoré sa vďaka ionizátoru dostávajú do ovzdušia, spôsobujú, že vzduch v miestnosti pôsobí osviežujúco ako v prírode, napr. v lesoch parkoch, pri jazerách, riekach a vodopádoch.
Ak sa v ovzduší nachádza dostatok negatívne nabitých iónov, pôsobí to pozitívne na pocit pohody a schopnosť koncentrácie.