klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

KLIMATIZÁCIA SAMSUNG VIVACE

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizácie SAMSUNG - SÉRIA VIVACE

Zatemnený zrkadlový predný panel, elegancia a účinnosť, trendový dizajn a funkčnosť: klimatizačné zariadenie blízkej budúcnosti.

Sofistikovaný dizajn a úroveň novej generácie klimatizácií s technológiou DC Inverter v kombinácií s technológiou s technológiou MPI, ktorá ako prvá na svete generuje atómy aktívneho vodíka a ióny kyslíka, aby dôkladne prečistila vzduch a vytvorila tak príjemné prostredie.


Odraz Vášho interiéru v tónovanom zrkadle robí z klimatizácie Vivace perfektný doplnok Vášho interiéru. Tónované zrkadlo odráža adekvátne množstvo svetla, čím dodá Vášmu interiéru elegantný vzhľad.
Po zapnutí klimatizačného zariadenia sa rozsvieti skrytá kontrolka. Ľahko prehľadný displej s nádychom decentnosti od firmy Samsung.

Micro Plasma Ion ponúka čistý chladný vzduch.
Pomocou technológie, ktorú vo svete predstavili po prvýkrát, klimatizačné zariadenie generuje aktívne vodíkové atómy a kyslíkové ióny pre zlepšenie kvality vzduchu, a tým poskytuje zvýšenú ochranu pred nebezpečnými časticami a vírusmi.

Čisté ovzdušie bez baktérií.
Vďaka vynovenej technológií prefiltruje MPI aj také škodlivé látky, ktoré bežné filtre nedokážu.

Ochrana pred ochoreniami
MPI ponúka ochranu pred niektorými ochoreniami, bolesťami hlavy, vírusmi tým, že kontroluje obsah biologických škodlivín vo vzduchu

Čerstvý vzduch udrží celú rodinu zdravú! MPI je výborným riešením pre: tých, ktorí sú zvýšene citliví na škodlivé látky, deti, starších ľudí, tých, ktorí sú náchylnejší na alergie.

Funkcie klimatizácie SAMSUNG VIVACE

 • MPI
  Pomocou technológie, ktorú vo svete predstavili po prvýkrát, klimatizačné zariadenie generuje aktívne vodíkové atómy a kyslíkové ióny pre zlepšenie kvality vzduchu, a tým poskytuje zvýšenú ochranu pred nebezpečnými časticami a vírusmi.
 • Režim Dobrého spánku II
  Vďaka inovatívnemu riešeniu klimatizačné zariadenie udrží teplotu vzduchu na určitej úrovni tak, že počas spánku presne sleduje optimálnu teplotu pokožky, a tak napomáha výbornému spánku a čerstvému prebúdzaniu sa.
 • Katechínový filter
  Filter klimatizácie obsahujúci katechín, látku získavanú zo zeleného čaju, odstraňuje prach a baktérie, čím predchádza nepríjemným pachom.
 • Zvlhčovač vzduchu so strieborným povrchom
  Výmenník tepla s ekologickým povrchom, ktorý je pokrytý bezchrómovou neosilikátovou a striebornou 2+1 ochrannou vrstvou, má výborné tepelnotechnické
  vlastnosti. Vplyvom strieborného dezinfikátora sa zabráni šíreniu nepríjemných pachov z klimatizačného zariadenia. S týmto prístrojom bude vzduch v miestnosti zdravší.
 • Filter proti pachom
  Aktívna uhlíková zložka zabudovaná do filtra vytiahne zo vzduchu cigaretový dym a nepríjemný pach domácich zvierat.
 • S-Invertor
  Vysokoúčinná technológia striedania prúdu tohto klimatizačného zariadenia prispieva k rýchlejšiemu chladeniu/zohrievaniu a tiež k presnejšie nastavenej teplote, čim sa ušetrí výrazné množstvo energie.