klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Klimatizácie Olimpia Splendid - mobilné klimatizácie

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Mobilná (prenosná) klimatizácia Issimo 9 HE

 

Prvá skutočne mobilná klimatizácia
S konštrukčnou výškou iba od 55 cm ponúka Issimo teraz najmenšiu konštrukčnú výšku všetkých na trhu sa nachádzajúcich mobilných hadicových klimatizácií. Sotva väčší ako vysávač, nájde zariadenie uplatnenie takmer všade tam, kde je treba použiť prenosné zariadenie.

klimatizácia Vášho domova

 

Skutočne veľkým naproti tomu robia krpca od Olimpia Splendid technické údaje. S chladiacim výkonom 2,6 kW ponúka zariadenie triedu A energetickej efektívnosti.
Aj pri dizajne, materiáloch a kvalite výroby neboli zjednávané žiadne kompromisy.
Úhľadný dizajn a vonkajší vzhľad vysokého lesku robia zo zariadenia pútavý predmet v
každej miestnosti.

 • Pohodlné ovládanie
  Ovládanie zariadení sa prevádza pomocou IR diaľkového vládania. Na prehľadnom, veľkoplošnom CD displeji je možné prečítať všetky nastavenia.
  Elektronika zariadení ponúka všetko, čo je dnes štandard ri izbových klimatizáciách. Termostat, automatickú voľbu otáčok ventilátora, prevádzku chladenia, odvlhčovania, ventilácie, nočnej prevádzky, časovača.
 • Skryté rafi novanosti
  Na prednej strane zariadenia je integrovaná samonavíjacia šnúra, za ktorú
  sa dá zariadenie pohodlne ťahať. Stabilnéi kolieska sa nezachytávajú o hrany kobercov ani menšie prekážky. Aj napájací kábel je vybavený s mechanizmom
  samonavíjania. Tak je kábel vždy presne tak dlhý ako je nevyhnutne potrebné a
  neleží ako lapač prachu za zariadením na podlahe.
 • Nepatrné rozmery
  Výška 55 cm, šírka 48,5 cm a hĺbka 52 cm. To sú pôsobivé rozmery pre zariadenie, ktoré nemôže byť nijako dostatočne malé. S týmito rozmermi je Issimo aktuálne najmenšia mobilná hadicová klimatizácia a určuje novú mierku pre mobilné klimatizácie.

 

Prenosná klimatizácia Dolce Clima Super 9

Klimatizácia s dvoma hadicami
Olimpia Splendid udáva zariadením Dolce Clima Super 9 nové mierky pre mobilné hadicové klimatizačné zariadenia. Dolce Clima Super 9 už presvedčil svojim elegantným dizajnom a rafi novanými detailami, ako sú motoricky ovládané výfukové vzduchové klapky. Jeho skutočné hodnoty sa však prejavujú až po zapnutí: nedostihnuteľne tichý chod, neprekonateľne vysoký výkon a bezpríkladná spoľahlivosť.

Dolce Clima Super 9 je použiteľný ako klimatizačné zariadenie s jednou hadicou alebo ako efektívne zariadenie s dvoma hadicami.

Nov Ecos mobilné hadicové klimatizácie


U mobilných hadicových klimatizácií je teplo pomocou výfukovej hadice odvádzané do voľného priestranstva. Výfuková hadica môže byť fixovaná buď do medzery ootvoreného okna alebo cez otvor v múre do voľného priestoru.

Energetická trieda A
Použitím kvalitných komponentov, vysoko-výkonných kompresorov, a okoliu neškodlivého chladiva R410A dosahuje Nov Ecos najvyššiu triedu energetickej
efektívnosti - A. To garantuje vysoký výkon chladenia pri najmenšej možnej spotrebe energie. Súčasne je pomocou vysokej kvality použitých komponentov zaistená dlhá
životnosť klimatizácií.

Automatický odvod kondenzátu
Kondenzát nazberaný počas prevádzky chladenia je v Nov Ecos automaticky odparovaný a pomocou výfuku vyfukovaný. Tým nie je u Nov Ecos nutné vyprázdňovanie nazberaného kondenzátu.

Mobilné splitové klimatizácie

Silen Clima
Clima 16 Central
Clima 16 HP

Mobilné splitové klimatizácie pozostávajú z dvoch častí - vnútornej jednotky, ktorá sa nachádza v miestnosti a podstatne menšej a ľahšej vonkajšej jednotky, ktorá sa musí nachádzať vo voľnom priestranstve.
Vnútorná a vonkajšia jednotka sú prepojené pomocou tenkého flexibilného potrubia. Vonkajšia jednotka sa pritom môže nachádzať napr. na balkóne, terase alebo tiež na okennej parapete. Pomocou špeciálnej konštrukcie tiež môže byť vonkajšia jednotka umiestnená priamo na stene. Pri zariadeniach od Olimpia Splendid sa môže toto potrubie na vnútorných jednotkách nechať oddelené. Tieto prístroje sa preto tiež
hodia na trvalú inštaláciu, kde je potrubie vyvedené cez otvor v múre do voľného priestoru.

 

Prenosná klimatizácia FRIDDO - Energetická trieda A

Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, vysokovýkonných kompresorov a chladiva R410A, ktoré nie je škodlivé pre životné prostredie, dosiahlo Frrido najvyššiu energetickú triedu A.
To zaručuje chladiaci výkon pri najnižšej možnej energetickej spotrebe. Súčasne je zaručená vysoká životnosť klimatizačného zariadenia vďaka vysokej kvalite použitých komponentov.

Vďaka nočnému spínaču (tlačidlu „Mond“) zariadenia je možné nastaviť prevádzku, ktorá sa prispôsobuje rôznym potrebám ľudského tela v priebehu spánku. Teplota, hladina hluku a vlhkosť vzduchu sa menia v priebehu noci bez ďalšieho nastavovania.