klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Komerčné klimatizácie Toshiba

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizačné systémy pre menšie komerčné priestory
TOSHIBA LIGHT COMMERCIAL

Hlavnou filozofiou Toshiby je neustále vylepšovanie výrobkov a ich inovácia. Z tejto filozofie vzišli aj dva nové rady klimatizácií z ponuky jednotiek pre menšie komerčné priestory - jednotky označované aj ako "Light Commercial". Uvedené rady klimatizačných zariadení sú ekonomické a oceniteľná je aj rýchla návratnosť investície do takýchto klimatizačných jednotiek.


Stratégia Toshiby - používanie najmodernejších a vysokokvalitných komponentov - sa odráža na dosiahnutých výsledkoch.
Toshiba vyrába klimatizačné jednotky od roku 1975 vo svojich fabrikách v Japonsku/Fuji a Thajsku/Bangkok. Obidva výrobné závody sú certifikované v zmysle medzinárodného štandardu kvality ISO 14001. Klimatizácie spĺňajú všetky normy EÚ, čo je zdokumentované označením CE, ktoré sa uvádza na štítku s typovým označením daného výrobku. Všetky výrobky Toshiba sa nachádzajú aj v zozname Eurovent-u, ktorý slúži na ochranu zákazníka a dokladuje korektnosť merania údajov uvedených pri jednotlivých zariadeniach. Toshiba takisto spĺňa nariadenia smernice EÚ na obmedzenie používania škodlivých látok 2002/95/EG (ROHS). Kvalite klimatizačných jednotiek Toshiba môžete v plnej miere dôverovať, výrobou počnúc a odbornými montážnymi chladiarenskými firmami končiac.

Invertorová technológiaToshiba

ART cool klimatizácie LG

Bežné klimatizačné jednotky s kompresormi s pevným počtom otáčok musia pre vyregulovanie teploty miestnosti kompresor neustále zapínať a vypínať. Moderné klimatizačné jednotky využívajú s cieľom zníženia spotreby elektrickej energie invertorovú technológiu.
V roku 1981 sa Toshiba predstavila ako prvý výrobca, ktorý priniesol na trh klimatizačné jednotky s invertorovou technológiou. Najnovšie, dnes ponúkané klimatizácie Toshiba Digital Invertor sú založené na najnovšej iinvertorovej vektorovej IPDU-technológii. Jednotky sú riadené najmodernejšou elektronikou, ktorá mení elektrické napájanie kompresora (frekvencia a výška napätia). Veľkým prínosom tejto novej invertorovej technológie je regulovanie počtu otáčok v pomerne širokom rozsahu.
Výhody:

  • Klimatizačná jednotka poskytne len taký vysoký výkon, aký je požadovaný, čo zabezpečuje regulácia otáčok kompresora. Preto majú tieto klimatizácie veľmi nízku spotrebu elektrickej energie.
  • Klimatizačné zariadenia s pevným počtom otáčok kompresor neustále zapínajú a vypínajú, zatiaľ čo invertorové klimatizácie menia len počet otáčok kompresora a tým dosahujú aj dlhšiu životnosť.