klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

TOSHIBA

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Bytové klimatizácie TOSHIBA

Bytové klimatizácie - alebo klíma Toshiba Residental

Séria nových splitových klimatizačných zariadení TOSHIBA RAS otvára v oblasti klimatizácii miestností nové dimenzie. Vďaka novým technológiam je prevádzka týchto zariadení mimoriadne úsporná a bezhlučná, čím predstavuje firma TOSHIBA svetovú špičku v oblasti klimatizácie. Elektrostatický vzduchový filter klimatizačných zariadení filtruje prach, peľ a baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Spolu s umývatelným filtrom zabezpečuje skutočne čistý vzduch.

Klimatizácie TOSHIBA - úsporné a cenovo výhodné najvyššej kvality

Prvoradým parametrom pri výbere vhodného klimatizačného zariadenia je odhadnúť potrebný chladiaci resp. vykurovací výkon pre danú miestnosť alebo priestor. Až potom odporúčame rozhodovať pre konštrukčné prevedenie, ktoré je najvhodnejšie pre daný účel použitia. Pri dnešných cenách energie je podstatným parametrom klimatizácie aj jeho účinnosť "COP". Pri lacnejších značkách klimatizačných zariadení môže byť spotreba zariadení aj 2x vyššia pri rovnakom chladiacom výkone.

klimatizácia, lacná klimatizácia, lacné klímy