klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

nástenné klimatizácie

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Dizajnové klimatizácie HAIER Smartcool

Dizajnové klimatizácie HAIER Smartcool

Klimatizačné zariadenia Smartcool spoločnosti Haier zodpovedajú najvyšším požiadavkám na dizajn a technológiu. Farebné vymeniteľné panely a elegantný dizajn pútajú pozornosť na prvý pohľad v bytoch i obchodných priestoroch.

Po zapnutí sa rafinovaným otváracím mechanizmom odkryjú mriežky nasávania a vyfukovania vzduchu. Pod predným panelom, ktorý sa bezhlučne vysunie smerom hore, sa ukáže LCD-displej, na ktorom je zobrazená teplota v miestnosti a typ prevádzkového režimu.

 

MIDEA klima - nástenné jednotky

Klimatizácia Midea nástenné jednotky

Na Slovensku klimatizácie so značkou MIDEA zastupuje firma AAA Klima Midea Slovakia zo sídlom v Bratislave.

Klimatizácia ETA 1574

Najlacnejšie klimatizácie v ponuke

Klimatizácia ETA 1574

Špecifikácia klimatizácie:

Klimatizácia DAIKIN

Klimatizácia DAIKIN - DAIKIN Eco COMFORT

Štýlová a elegantná nástenná jednotka je vysoko populárna a ideálna pre malé veľkosti miestností. Daikin klimatizácia to je moderná, ekonomická a vysoko efektívna cesta k tomu ako si vytvoriť príjemnú klímu - v obývačke, kuchyni, alebo v spálni počas dňa aj noci, po celý rok.

Klimatizácia DAIKIN

Klimatizácia DAIKIN - DAIKIN COMFORT

Klimatizačné jednotky Daikin sú moderným, ekonomickým a účinným spôsobom ako zabezpečiť čerstvé ovzdušie v obývačke, v kuchyni či v spálni, cez deň aj v noci a po celý rok. Technickou prednosťou klimatizácií Daikin s inverterom, je možnosť meniť otáčky kompresora a tým aj chladiaci alebo vykurovací výkon tak, aby kedykoľvek zodpovedal prevažujúcim teplotným podmienkam.

klimatizácia, lacná klimatizácia, lacné klímy