klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

klimatizačné zariadenia

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Komerčné klimatizácie Toshiba

Klimatizačné systémy pre menšie komerčné priestory
TOSHIBA LIGHT COMMERCIAL

Hlavnou filozofiou Toshiby je neustále vylepšovanie výrobkov a ich inovácia. Z tejto filozofie vzišli aj dva nové rady klimatizácií z ponuky jednotiek pre menšie komerčné priestory - jednotky označované aj ako "Light Commercial". Uvedené rady klimatizačných zariadení sú ekonomické a oceniteľná je aj rýchla návratnosť investície do takýchto klimatizačných jednotiek.

Bytové klimatizácie TOSHIBA

Bytové klimatizácie - alebo klíma Toshiba Residental

Séria nových splitových klimatizačných zariadení TOSHIBA RAS otvára v oblasti klimatizácii miestností nové dimenzie. Vďaka novým technológiam je prevádzka týchto zariadení mimoriadne úsporná a bezhlučná, čím predstavuje firma TOSHIBA svetovú špičku v oblasti klimatizácie. Elektrostatický vzduchový filter klimatizačných zariadení filtruje prach, peľ a baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Spolu s umývatelným filtrom zabezpečuje skutočne čistý vzduch.

Kanálové klimatizácie LG

Klimatizácie LG - kanálové split jednotky


Hlavné vlastnosti kanálových klimatizačných jednotiek
  • Možnosť klimatizovania niekoľkých miestností jedným zariadením – rozvod vzduchu do jednotlivých miestností je riešený flexibilným potrubím.
  • Antikorózna ochrana GoldFin
  • Týždňový program
  • Automatická zmena režimu
  • Dvojtermistorová kontrola
  • Automatický reštart
  • Detská poistka

Kazetové klimatizácie LG

Klimatizácie LG - kazetové SPLIT klimatizačné jednotky

klimatizácia Vášho domova

Ak chcete znížiť svoje účty za elektrinu, ktorú spotrebuje klimatizačné zariadenie, technológia, ktorá dokáže elektrinu lepšie využívať je nutnosťou. Firma Samsung vyvinula Smart Inverter Technology, ktorá dokáže znížiť spotrebu energie až o neuveriteľných 50% v porovnaní s konvenčnými klimatizačnými zariadeniami.

Účinné a precízne ovládanie Vám umožní dosiahnuť nastavenú teplotu rýchlo a udržať presne na tom stupni, na akom je to potrebné. Prevádzkový hluk je taký nízky, že
si ho ani nevšimnete. Smart Inverter Technology výrazne znižuje náklady na prevádzku klimatizačných zariadení.

Klimatizácie SAMSUNG - séria FORTE

Klimatizačné jednotky sú vybavené špičkovou technológiou firmy Samsung. Táto klimatizácia zaistí pre Vás vo Vašich izbách ten najkomfortnejší vzduch 24 hodín denne. Atraktívny tvar klimatizácie a príťažlivé línie prispejú k sofistikovanému vzhľadu priestoru, v ktorom žijete.

Klimatizácie SAMSUNG - séria MODERATO

Jednoduché, šik a tenučké, toto atraktívne klimatizačné zariadenie má jemný povrch, ktorý dopĺňa jeho elegantnú líniu bez jediného výstupku.

Klimatizácie SAMSUNG - séria VIVACE

Efektívna klimatizácia s futuristickým vzhladom. Tónované zrkadlo, ktoré nádherne odráža svetlo a dodáva klimatizačnému zariadeniu futuristický vzhľad - dodá Vášmu interiéru eleganciu.

Klimatizácie SAMSUNG - RAC

Efektívne klimatizácie vytvorené po rozsiahlych štúdiách vo výskumných a rozvojových centrách Samsungu garantujú energetickú úspornosť najlepšší výkon s ohľadom na kvalitu ovzduššia.

Funkcie sú navrhnuté s dôrazom na zabezpečenie maximálneho komfortu v kažždom okamihu dňa, pričom poskytujú prí jemný pocit pohodlného života celej rodine.

Technológia MPI, ktorá je umiestnená vo vnútri klimatizácie zabezpečuje vypúšťšanie aktívnych atómov vodíka a iónov kyslíka do ovzduššia. Tie sa postarajú o dôkladné prečistenie vzduchu.

 

 

klimatizácia, lacná klimatizácia, lacné klímy