klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

klíma

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

SAMSUNG - NEOFORTE

Klimatizácie SAMSUNG - SÉRIA NEOFORTE

Elegantný dizajn budiaci dojem čistoty, s unikátnym strieborným pásikom: ladné klimatizačné zariadenie čistých tvarov
Predstavte si klimatizačné zariadenie s atraktívnym a splývavým vzhľadom Vybavené špičkovou technológiou Samsung. Klimatizácia SAMSUNG zaistí pre Vás vo Vašich izbách ten najkomfortný vzduch 24 hodín denne. Jeho atraktívny tvar a príťažlivé línie prispejú k sofistikovanému vzhľadu priestoru, v ktorom žijete.Tichý chod, úspora energie
S technológiou Smart Inverter môže dosiahnuť Vaša klimatizácia až 50%-nú úsporu energie, navyše želanú teplotu dosiahnete rýchlo a bez výkyvov.

Stabilná teplota
S-invertor sa rozbieha na maximálnej kapacite a keď klimatizačné zariadenie dosiahne nastavenú teplotu, prepnutím na nižšiu rýchlosť sa jemne prispôsobí zmenám. Za pár minút takto môžete dosiahnuť želaný pocit pohodlia bez výrazného kolísania teploty.

Vysoká účinnosť klimatizácie
Pri spustení nastavenia technológia využíva celú kapacitu motora, a tak o 15% rýchlejšie chladí a až o 50% rýchlejšie zohrieva - pri menšej spotrebe energie.

Tichý chod
Chod klimatizačného zariadenia je upokojujúco tichý, kompresor udržiava teplotu pri nízkej rýchlosti, skoro nečujne, pri takmer nebadateľnom hluku motora a ventilátora.

Optimálne riešenie pre skutočne dobrý spánok
Samsung klíma vyvinul Režim Dobrého spánku II, ktorý udrží teplotu a vlhkosť pokožky na optimálnej úrovni - a tak môže byť Váš oddych naozaj príjemný.
Vďaka inteligentnej regulácii teploty pomocou tejto klimatizácie, sa skôr dostanete do fázy hlbokého spánku, a tak sa môžete zobúdzať čerstvejší a skutočne vyspatí.

Funkcie klimatizácie SAMSUNG NEOFORTE

 • Režim Dobrého spánku II
  Vďaka inovatívnemu riešeniu klimatizačné zariadenie udrží teplotu vzduchu na určitej úrovni tak, že počas spánku presne sleduje optimálnu teplotu pokožky, a tak napomáha výbornému spánku a čerstvému prebúdzaniu sa.
 • Katechínový filter
  Filter obsahujúci katechín, látku získavanú zo zeleného čaju, odstraňuje prach a baktérie, čím predchádza nepríjemným pachom.
 • Zvlhčovač vzduchu so strieborným povrchom
  Výmenník tepla s ekologickým povrchom, ktorý je pokrytý bezchrómovou neosilikátovou a striebornou 2+1 ochrannou vrstvou, má výborné tepelnotechnické
  vlastnosti. Vplyvom strieborného dezinfikátora sa zabráni šíreniu nepríjemných pachov z klimatizačného zariadenia. S týmto prístrojom bude vzduch v miestnosti zdravší.
 • Filter proti pachom
  Aktívna uhlíková zložka zabudovaná do filtra vytiahne zo vzduchu cigaretový dym a nepríjemný pach domácich zvierat.
 • S-Invertor
  Vysokoúčinná technológia striedania prúdu tohto klimatizačného zariadenia prispieva k rýchlejšiemu chladeniu/zohrievaniu a tiež k presnejšie nastavenej teplote, čim sa ušetrí výrazné množstvo energie.

 

Klimatizácie ARTEL - kvalitné klimatizačné zariadenia

Klimatizačné zariadenia ARTEL

Klimatizácie ARTEL pozostávajú z jednej vonkajšej a jednej až štyroch vnútorných jednotiek, kde každá z vnútorných jednotiek má individuálne ovládanie. Elegantný dizajn vnútorných klimatizačných jednotiek je vhodný pre malé a stredne veľké obytné a kancelárske priestory. Klimatizácie sú vybavené okrem iného prehľadným farebným displejom s akustickou signalizáciou a senzorom pohybu, ktorý zabezpečuje prepnutie zariadenia do úspornej prevádzky, ak nie je nikto v miestnosti po dobu 20 minút. Tieto funkcie sú samozrejme vypínateľné.

Klimatizácie TOSHIBA - úsporné a cenovo výhodné najvyššej kvality

Prvoradým parametrom pri výbere vhodného klimatizačného zariadenia je odhadnúť potrebný chladiaci resp. vykurovací výkon pre danú miestnosť alebo priestor. Až potom odporúčame rozhodovať pre konštrukčné prevedenie, ktoré je najvhodnejšie pre daný účel použitia. Pri dnešných cenách energie je podstatným parametrom klimatizácie aj jeho účinnosť "COP". Pri lacnejších značkách klimatizačných zariadení môže byť spotreba zariadení aj 2x vyššia pri rovnakom chladiacom výkone.

Klimatizácie LG

Klimatizácie LG - Nástenné jednotky - Art Cool

Klimatizačné zariadenia LG art Cool sú umeleckým dielom, v ktorom sa spája prepracovaný design s vysokou účinnosťou systému.
Art Cool klimatizácia je atraktívny, účinný a cenovo dostupný doplnok do každej domácnosti, s možnosťou zmeniť obrázok naklimatizačnej jednotke.

Klimatizačné zariadenia LG - Nástenné jednotky

Kdekoľvek na malom mieste, je naozaj výnimočná chladiaca kapacita zo systémom Jet Cool, ktorá dodáva čistý vzduch vďaka plazmovému čistiacemu systému vzduchu. Táto klimatizácia je vchodná naozaj všade.

Podstropné klimatizačné jednotky LG

Tieto klímy možno nainštalovať pod strop alebo nad podlahu.
Konštrukcia klimatizačnej jednotky zaisťuje nízku hladinu hluku a umožňuje tiché a príjemné chladenie.

Klimatizácie LG - Okenné klimatizačné jednotky

Ako vedúca na poli klimatizačných zariadení, zaisťuje čistý a svieži vzduch s vysokou možnosťou chladiaceho a čistiaceho systému.

Klimatizácie LG - Kanálové klimatizačné jednotky

Vďaka montáži v strope sú tieto klimatizačné jednotky vhodné k použitiu v miestach, kde je požadovaná zdužená alebo individuálna klimatizácia pre budovy s veľkým počtom miestností - napr. reštaurácie, hotely, koncertné sály ale aj kancelárske alebo skladové priestory.

Klimatizačné zariadenia LG - Stĺpové klimatizačné jednotky

Stĺpové split klimatizácie perfektne ladia s vybavením bytu, kancelárie prípadne iných reprezentačných miestností.
Vďaka vysokému chladiacemu výkonu a systému pre čistenie vzduchu si môžete pohodlne užívať atmosféru vytvorenú klimatizovaným a čerstvým vzduchom.

 

 

Klimatizácie LG - Kazetové klimatizačné jednotky

Kazetové Split jednotky LG, ktoré sa montujú pod strop, sa používajú najmä v luxusnejších domácnostiach alebo pre komerčné použitie - napr. reštaurácie, obchody, väčšie kancelárie a konferenčné miestnosti.

Klimatizácie LG - Roof Top klimatizačné jednotky

Tento typ klimatzačných zariadení predstavuje pomerne jednoduché a lacné riešenie pre klimatizovanie stredne veľkých priestorov , kde je možné inštalovať vzduchotechnické rozvody.


 

 

klimatizácia, lacná klimatizácia, lacné klímy