klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

invertor

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Komerčné klimatizácie Toshiba

Klimatizačné systémy pre menšie komerčné priestory
TOSHIBA LIGHT COMMERCIAL

Hlavnou filozofiou Toshiby je neustále vylepšovanie výrobkov a ich inovácia. Z tejto filozofie vzišli aj dva nové rady klimatizácií z ponuky jednotiek pre menšie komerčné priestory - jednotky označované aj ako "Light Commercial". Uvedené rady klimatizačných zariadení sú ekonomické a oceniteľná je aj rýchla návratnosť investície do takýchto klimatizačných jednotiek.

Bytové klimatizácie TOSHIBA

Bytové klimatizácie - alebo klíma Toshiba Residental

Séria nových splitových klimatizačných zariadení TOSHIBA RAS otvára v oblasti klimatizácii miestností nové dimenzie. Vďaka novým technológiam je prevádzka týchto zariadení mimoriadne úsporná a bezhlučná, čím predstavuje firma TOSHIBA svetovú špičku v oblasti klimatizácie. Elektrostatický vzduchový filter klimatizačných zariadení filtruje prach, peľ a baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Spolu s umývatelným filtrom zabezpečuje skutočne čistý vzduch.

klimatizácia, lacná klimatizácia, lacné klímy