klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Klimatizácie - SAMSUNG - klíma

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Spoločnosť Samsung predstavuje klimatizácie, klimatizačné zariadenia vo výbornej kvalite za rozumnú cenu. Ponúka klimatizačné jednotky typu split, multi split a systém DVM. Ide o veľmi výkonné, bezporuchové, úsporné a sofistikované klimatizácie.


Ak chcete znížiť svoje účty za elektrinu, ktorú spotrebuje klimatizačné zariadenie, technológia, ktorá dokáže elektrinu lepšie využívať je nutnosťou. Firma Samsung vyvinula Smart Inverter Technology, ktorá dokáže znížiť spotrebu energie až o neuveriteľných 50% v porovnaní s konvenčnými klimatizačnými zariadeniami.

Účinné a precízne ovládanie Vám umožní dosiahnuť nastavenú teplotu rýchlo a udržať presne na tom stupni, na akom je to potrebné. Prevádzkový hluk je taký nízky, že
si ho ani nevšimnete. Smart Inverter Technology výrazne znižuje náklady na prevádzku klimatizačných zariadení.

Klimatizácie SAMSUNG - séria FORTE

Klimatizačné jednotky sú vybavené špičkovou technológiou firmy Samsung. Táto klimatizácia zaistí pre Vás vo Vašich izbách ten najkomfortnejší vzduch 24 hodín denne. Atraktívny tvar klimatizácie a príťažlivé línie prispejú k sofistikovanému vzhľadu priestoru, v ktorom žijete.

Klimatizácie SAMSUNG - séria MODERATO

Jednoduché, šik a tenučké, toto atraktívne klimatizačné zariadenie má jemný povrch, ktorý dopĺňa jeho elegantnú líniu bez jediného výstupku.

Klimatizácie SAMSUNG - séria VIVACE

Efektívna klimatizácia s futuristickým vzhladom. Tónované zrkadlo, ktoré nádherne odráža svetlo a dodáva klimatizačnému zariadeniu futuristický vzhľad - dodá Vášmu interiéru eleganciu.

Klimatizácie SAMSUNG - RAC

Efektívne klimatizácie vytvorené po rozsiahlych štúdiách vo výskumných a rozvojových centrách Samsungu garantujú energetickú úspornosť najlepšší výkon s ohľadom na kvalitu ovzduššia.

Funkcie sú navrhnuté s dôrazom na zabezpečenie maximálneho komfortu v kažždom okamihu dňa, pričom poskytujú prí jemný pocit pohodlného života celej rodine.

Technológia MPI, ktorá je umiestnená vo vnútri klimatizácie zabezpečuje vypúšťšanie aktívnych atómov vodíka a iónov kyslíka do ovzduššia. Tie sa postarajú o dôkladné prečistenie vzduchu.