klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

KLIMATIZÁCIA SAMSUNG MONT BLANC

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizácie SAMSUNG - SÉRIA MONT BLANC

Klimatizačné zariadenie SAMSUNG MONT BLANC je vybavené automatickou ochranou, ktorá mimo prevádzky prístroja uzatvorí otvory, a tak zabráni vniknutiu nečistôt.


 

Pri klimatizačných zariadeniach bez automatického uzatvárania prach, ktorý sa dostane do klimatizačného zariadenia a usadí sa v ňom, môže spôsobiť úplné zanesenie prístroja!
Čo sa stane, keď sa do klimatizačného zariadenia dostane prach?

 1. Prístroj vydáva zvláštne, nepríjemné zvuky.
 2. Klimatizačné zariadenie sa stáva ložiskom vírusov, alergénov a baktérií.
 3. Je pravdepodobné, že prístroj sa predčasne pokazí.

Klimatizačné zariadenia MONT BLANC, s automatickým uzatváraním: chránia klimatizáciu pred nečistotami. Keď prístroj nepoužívate, uzatvoria sa jeho otvory, čím sa zabezpečí ochrana pred tým, aby sa do prístroja dostal prach.

Micro Plasma Ion ponúka čistý chladný vzduch.

MPI výrazne zvyšuje kvalitu vzduchu tým, že ničí škodlivé častice, vírusy, baktérie, plesne a alergény. MPI ponúka ochranu pred niektorými ochoreniami, bolesťami hlavy, vírusmi tým, že kontroluje obsah biologických škodlivín vo vzduchu. Vďaka vynovenej technológii prefiltruje MPI aj také škodlivé látky, ktoré bežné filtre nedokážu.

Hlavné vlastnosti klimatizácií MONT BLANC

 • Filter so strieborným povrchom
  Filter zabraňuje vírusom príjem živín, čím zabraňuje ich množeniu. Vírusy v priebehu dvoch hodín úplne vymiznú.
 • Zvlhčovač vzduchu so strieborným povrchom
  Ekologický povrch, pokrytý bezchrómovou neo-silikátovou a striebornou 2+1 ochrannou vrstvou má výborné tepelnotechnické vlast-nosti, a tiež má dezinfekčné účinky.
 • filter DNA
  Filter s vynikajúcou účinnosťou zbiera a zneškodňuje mikroskopické rakovinotvorné látky. Vďaka svojej konštrukcii filter oveľa účinnejšie filtruje rakovinotvorné látky, a jeho selektívne vlastnosti, oproti bežným filtrom, umožňujú dlhodobé fungovanie a omnoho dlhšiu životnosť.
 • Filter proti pachom
  Aktívna uhlíková zložka zabudovaná do filtra prefiltruje cigaretový dym, pach domácich zvierat a iné nepríjemné pachy.
 • MPI zóna
  Táto technológia odstraňuje chrípkový vírus, vírus SARS, vírus vtáčej chrípky, MRSA, baktérie, plesne, alergény a iné škodlivé častice.
 • S-Invertor
  Vysokoúčinná technológia striedania prúdu tohto klimatizačného zariadenia prispieva k rýchlejšiemu chladeniu/zohrievaniu a tiež k presnejšie nastavenej teplote, čim sa ušetrí výrazné množstvo energie.