klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Klimatizácie LG

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizácie LG - Nástenné jednotky - Art Cool

Klimatizačné zariadenia LG art Cool sú umeleckým dielom, v ktorom sa spája prepracovaný design s vysokou účinnosťou systému.
Art Cool klimatizácia je atraktívny, účinný a cenovo dostupný doplnok do každej domácnosti, s možnosťou zmeniť obrázok naklimatizačnej jednotke.

Klimatizačné zariadenia LG - Nástenné jednotky

Kdekoľvek na malom mieste, je naozaj výnimočná chladiaca kapacita zo systémom Jet Cool, ktorá dodáva čistý vzduch vďaka plazmovému čistiacemu systému vzduchu. Táto klimatizácia je vchodná naozaj všade.

Podstropné klimatizačné jednotky LG

Tieto klímy možno nainštalovať pod strop alebo nad podlahu.
Konštrukcia klimatizačnej jednotky zaisťuje nízku hladinu hluku a umožňuje tiché a príjemné chladenie.

Klimatizácie LG - Okenné klimatizačné jednotky

Ako vedúca na poli klimatizačných zariadení, zaisťuje čistý a svieži vzduch s vysokou možnosťou chladiaceho a čistiaceho systému.

Klimatizácie LG - Kanálové klimatizačné jednotky

Vďaka montáži v strope sú tieto klimatizačné jednotky vhodné k použitiu v miestach, kde je požadovaná zdužená alebo individuálna klimatizácia pre budovy s veľkým počtom miestností - napr. reštaurácie, hotely, koncertné sály ale aj kancelárske alebo skladové priestory.

Klimatizačné zariadenia LG - Stĺpové klimatizačné jednotky

Stĺpové split klimatizácie perfektne ladia s vybavením bytu, kancelárie prípadne iných reprezentačných miestností.
Vďaka vysokému chladiacemu výkonu a systému pre čistenie vzduchu si môžete pohodlne užívať atmosféru vytvorenú klimatizovaným a čerstvým vzduchom.

 

 

Klimatizácie LG - Kazetové klimatizačné jednotky

Kazetové Split jednotky LG, ktoré sa montujú pod strop, sa používajú najmä v luxusnejších domácnostiach alebo pre komerčné použitie - napr. reštaurácie, obchody, väčšie kancelárie a konferenčné miestnosti.

Klimatizácie LG - Roof Top klimatizačné jednotky

Tento typ klimatzačných zariadení predstavuje pomerne jednoduché a lacné riešenie pre klimatizovanie stredne veľkých priestorov , kde je možné inštalovať vzduchotechnické rozvody.