klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Klimatizácie ARTEL - kvalitné klimatizačné zariadenia

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizačné zariadenia ARTEL

Klimatizácie ARTEL pozostávajú z jednej vonkajšej a jednej až štyroch vnútorných jednotiek, kde každá z vnútorných jednotiek má individuálne ovládanie. Elegantný dizajn vnútorných klimatizačných jednotiek je vhodný pre malé a stredne veľké obytné a kancelárske priestory. Klimatizácie sú vybavené okrem iného prehľadným farebným displejom s akustickou signalizáciou a senzorom pohybu, ktorý zabezpečuje prepnutie zariadenia do úspornej prevádzky, ak nie je nikto v miestnosti po dobu 20 minút. Tieto funkcie sú samozrejme vypínateľné.

Klimatizáca ARTEL - nástenné jednotky:
  • Digitálna klimatizácia ARTEL
  • Klimatizácie radu SkyLine
  • Klimatizácie radu VITA
  • Klíma HOOP single SPLIT
  • Klíma HOOP single inverter SPLIT
  • Klimatizácia ARTEL HOOP dual SPLIT
  • Klimatizácia ARTEL HOOP multi inverter SPLIT
  • klimatizačné zariadenia DOPIO
  • Klimatizácie - DIVA bez vonkajšej jednotky
ART cool klimatizácie LG
Mobilné klimatizácie ARTEL

Variabilita týchto klimatizačných zariadení dáva široké možnosti použitia. Tieto klimatizácie sú pohyblivé a zaberajú iba minimum miesta. Vďaka svojej mobilite Vám klíma slúži v celom dome a všade tam, kde ho práve potrebujete. Mobilné klimatizačné jednotky predstavujú finančne prijateľné riešenie pre malé priestory.

Podstropné a parapetné klimatizácie

Tieto modely klimatizačných zariadení predstavujú ideálne riešenie pre veľké obchodné spoločenské priestory. Flexibilita inštalácie týchto klimatizácií v horizontálnej ale aj vo vertikálnej polohe môže vyriešiť všetky požiadavky na inštaláciu. Je vhodná do obchodov, kancelárskych priestorov, reštaurácií a všade tam, kde je potreba vytvoriť dlhý prúd chladného vzduchu.

Kazetové klimatizácie ARTEL

Kazetová klimatizácia je vhodná všade tam, kde to dovoľujú technické podmienky a kde je potrebné zlúčiť estetický vzhľad, výkon a tichú prevádzku klimatizácie. Široké využitie v stredných a veľkých priestoroch, kde sú tieto jednotky zabudované v strope, a tým zabezpečujú rýchlu a účinnú klimatizáciu.

Kanálové klimatizácie

Kanálové klimatizačné zariadenia ARTEL sú ideálne pre priestory so zníženým stropom, kde vzniká priestor pre inštaláciu vzduchotechnického potrubia využívaného na efektívnu distribúciu vzduchu do miestnosti. Kanálové klimatizačné jednotky ARTEL vyvolávajú pocit komfortu, ktorý je podobný ako pri systémoch centrálnej klimatizácie. Vstup a výstup vzduchu môžu byť voľne navrhnuté podľa Vášho vlastného štýlu, čím môžete vytvoriť primerané dekoračné riešenie pre určitý typ interiéru.