klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

SAMSUNG - NEOFORTE

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizácie SAMSUNG - SÉRIA NEOFORTE

Elegantný dizajn budiaci dojem čistoty, s unikátnym strieborným pásikom: ladné klimatizačné zariadenie čistých tvarov
Predstavte si klimatizačné zariadenie s atraktívnym a splývavým vzhľadom Vybavené špičkovou technológiou Samsung. Klimatizácia SAMSUNG zaistí pre Vás vo Vašich izbách ten najkomfortný vzduch 24 hodín denne. Jeho atraktívny tvar a príťažlivé línie prispejú k sofistikovanému vzhľadu priestoru, v ktorom žijete.Tichý chod, úspora energie
S technológiou Smart Inverter môže dosiahnuť Vaša klimatizácia až 50%-nú úsporu energie, navyše želanú teplotu dosiahnete rýchlo a bez výkyvov.

Stabilná teplota
S-invertor sa rozbieha na maximálnej kapacite a keď klimatizačné zariadenie dosiahne nastavenú teplotu, prepnutím na nižšiu rýchlosť sa jemne prispôsobí zmenám. Za pár minút takto môžete dosiahnuť želaný pocit pohodlia bez výrazného kolísania teploty.

Vysoká účinnosť klimatizácie
Pri spustení nastavenia technológia využíva celú kapacitu motora, a tak o 15% rýchlejšie chladí a až o 50% rýchlejšie zohrieva - pri menšej spotrebe energie.

Tichý chod
Chod klimatizačného zariadenia je upokojujúco tichý, kompresor udržiava teplotu pri nízkej rýchlosti, skoro nečujne, pri takmer nebadateľnom hluku motora a ventilátora.

Optimálne riešenie pre skutočne dobrý spánok
Samsung klíma vyvinul Režim Dobrého spánku II, ktorý udrží teplotu a vlhkosť pokožky na optimálnej úrovni - a tak môže byť Váš oddych naozaj príjemný.
Vďaka inteligentnej regulácii teploty pomocou tejto klimatizácie, sa skôr dostanete do fázy hlbokého spánku, a tak sa môžete zobúdzať čerstvejší a skutočne vyspatí.

Funkcie klimatizácie SAMSUNG NEOFORTE

 • Režim Dobrého spánku II
  Vďaka inovatívnemu riešeniu klimatizačné zariadenie udrží teplotu vzduchu na určitej úrovni tak, že počas spánku presne sleduje optimálnu teplotu pokožky, a tak napomáha výbornému spánku a čerstvému prebúdzaniu sa.
 • Katechínový filter
  Filter obsahujúci katechín, látku získavanú zo zeleného čaju, odstraňuje prach a baktérie, čím predchádza nepríjemným pachom.
 • Zvlhčovač vzduchu so strieborným povrchom
  Výmenník tepla s ekologickým povrchom, ktorý je pokrytý bezchrómovou neosilikátovou a striebornou 2+1 ochrannou vrstvou, má výborné tepelnotechnické
  vlastnosti. Vplyvom strieborného dezinfikátora sa zabráni šíreniu nepríjemných pachov z klimatizačného zariadenia. S týmto prístrojom bude vzduch v miestnosti zdravší.
 • Filter proti pachom
  Aktívna uhlíková zložka zabudovaná do filtra vytiahne zo vzduchu cigaretový dym a nepríjemný pach domácich zvierat.
 • S-Invertor
  Vysokoúčinná technológia striedania prúdu tohto klimatizačného zariadenia prispieva k rýchlejšiemu chladeniu/zohrievaniu a tiež k presnejšie nastavenej teplote, čim sa ušetrí výrazné množstvo energie.