klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

KLIMATIZÁCIA SAMSUNG MODERATO

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizácie SAMSUNG - SÉRIA MODERÁTO

Hravo riešený zovňajšok: rozumné klimatizačné zariadenie s hladkými povrchmi a vyváženými tónmi.
Nástenná klimatizácia deleného typu s výkonom chladenia/kúrenia 2,7/2,9 kW


Elegantný a minimalistický dizajn celého radu klimatizácií s technológiou DC Inverter a on/off. Séria klimatizácií od SAMSUNG Moderato je vybavená novou technológiou MPI, ktorá kombináciou účinkov filtrov zabezpečuje aktívne prečistenie vzduchu prostredníctvom atómov aktívneho vodíka a iónov kyslíka. Predstavte si klimatizáciu, ktorá dodáva Vášmu interiéru pečať vybraného vkusu.

Supersilný kompresor UTR Plus™
Samsung vytvoril nový kompresor UTR Plus™, ktorého neuveriteľne silnou vlastnosťou je, že aj za extrémne horúcich poveternostných podmienok chladí rýchlo. Vysokorýchlostný motor UTR Plus™ je spoľahlivý a na dlhú dobu udrží vynikajúci výkon aj pri vonkajšej teplote ako 43 ?C. Úspech najnovšieho UTR Plus™ sa ukrýva v úspore energie a zvýšenej energetickej účinnosti o 10%.
Spoľahlivý výkonSupersilný kompresor UTR Plus™ pre rýchle chladenie, od Samsungu
Samsung vytvoril nový kompresor UTR Plus™, ktorého neuveriteľne silnou vlastnosťou je, že aj za extrémne horúcich poveternostných podmienok chladí rýchlo. Vysokorýchlostný motor UTR Plus™
je spoľahlivý a na dlhú dobu udrží vynikajúci výkon aj pri vonkajšej teplote ako 43 ?C. Úspech najnovšieho UTR Plus™ sa ukrýva v úspore energie a zvýšenej energetickej účinnosti o 10%. Tak teda, zapnite si svoje klimatizačné zariadenie a vychutnávajte dotyk chladného vzduchu, ktorý Vám ponúka UTR Plus™!
Spoľahlivý výkon
Aj pri extrémnych teplotách sa pokojne môžete spoľahnúť na výkon Vášho klimatizačného zariadenia, ktoré rýchlo a účinne ochladí vzduch, aby ste vzápätí mohli vychutnávať chladný vzduch vo svojom domove alebo kancelárii.
Ľahký kompresor – jednoduchá obsluha
Váha: je o 30% ľahší ako bežné kompresory. Kompresor UTR Plus™ je odolný a inovatívny, napriek tomu obsahuje ľahké materiály, čím umožňuje bezproblémovú obsluhu. Pretože je o 30% ľahší, aj jeho umiestnenie je jednoduchšie. Aj pri extrémnych teplotách sa pokojne môžete spoľahnúť na výkon Vášho klimatizačného zariadenia, ktoré rýchlo a účinne ochladí vzduch, aby ste vzápätí mohli vychutnávať chladný vzduch vo svojom domove alebo kancelárii.
Najideálnejšia teplota pre hlboký spánok
Klimatizačné zariadenia SAMSUNG v ďaka inteligentnej regulácii teploty Vám pomôžu, aby ste sa skôr dostali do fázy hlbokého spánku, a tak sa môžete zobúdzať čerstvejší a skutočne vyspatí.

Funkcie klimatizácie SAMSUNG MODERATO

 • Režim Dobrého spánku II
  Vďaka inovatívnemu riešeniu klimatizačné zariadenie udrží teplotu vzduchu na určitej úrovni tak, že počas spánku presne sleduje optimálnu teplotu pokožky, a tak napomáha výbornému spánku a čerstvému prebúdzaniu sa.
 • Katechínový filter
  Filter obsahujúci katechín, látku získavanú zo zeleného čaju, odstraňuje prach a baktérie, čím predchádza nepríjemným pachom.
 • Zvlhčovač vzduchu so strieborným povrchom
  Výmenník tepla s ekologickým povrchom, ktorý je pokrytý bezchrómovou neosilikátovou a striebornou 2+1 ochrannou vrstvou, má výborné tepelnotechnické
  vlastnosti. Vplyvom strieborného dezinfikátora sa zabráni šíreniu nepríjemných pachov z klimatizačného zariadenia. S týmto prístrojom bude vzduch v miestnosti zdravší.
 • Filter proti pachom
  Aktívna uhlíková zložka zabudovaná do filtra vytiahne zo vzduchu cigaretový dym a nepríjemný pach domácich zvierat.
 • UTR Plus
  Vďaka kompresoru Super Strong klimatizácia od SAMSUNGU zvláda aj extrémne horúce situácie. Ak potrebujete klimatizácie do extrémnych podmienok, SAMSUNG určite odporúčame.

EXTRA VLASTNOSTI:

Ióny mikroplazmy proti chorobám
Ióny mikroplazmy chránia Vás a Vašu rodinu pred infekčnými chrípkovými vírusmi a koronavírusmi, ktoré majú podobnú štruktúru génov ako vírusy SARS a vtáčej chrípky

Vzduch pre krásu
Chráni Vašu pokožku pred škodlivým aktívnym kyslíkom (OH radikály), ktorý urýchľuje proces starnutia pokožky.

Chráni Vás pred druhotnou infekciou (MRSA)
Ióny mikroplazmy odstraòujú MRSA (voči methicilínu nezistentný staphylococcus aureus), ktorý je známy ako hlavný pôvodca druhotnej infekcie v nemocniciach a je odolný voči antibiotikám.