klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

KLÍMA SAMSUNG FORTE

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Klimatizácie SAMSUNG - SÉRIA FORTE

Klimatizácia, ktorá ponúka optimálne riešenie pre skutočne dobrý spánok Samsung klíma vyvinul Režim Dobrého spánku II, ktorý udrží teplotu a vlhkosť pokožky na optimálnej úrovni - a tak môže byť Váš oddych naozaj príjemný. Vďaka inteligentnej regulácii teploty od klimatizácie SAMSUNG sa skôr dostanete do fázy hlbokého spánku, a tak sa môžete zobúdzať čerství a skutočne vyspatí.Elegantný tvar zariadení FORTE s unikátnym strieborným pásikom zvýrazňujúcim jednoduchosť: estetickosť a praktickosť v jednom klimatizačnom zariadení.

Supersilný kompresor UTR Plus™ pre rýchle chladenie. Samsung vytvoril pre svoje klimatizácie nový kompresor UTR Plus™, ktorého neuveriteľne silnou vlastnosťou je, že aj za extrémne horúcich poveternostných podmienok chladí rýchlo. Vysokorýchlostný motor UTR Plus™ je spoľahlivý a na dlhú dobu udrží vynikajúci výkon aj pri vonkajšej teplote ako 43 C. Úspech klimatizácií s najnovšieho UTR Plus™ technológie sa ukrýva v úspore energie a zvýšenej energetickej účinnosti o 10%. Zapnite si svoje klimatizačné zariadenie a vychutnávajte dotyk chladného vzduchu, ktorý Vám ponúka UTR Plus™!

Spoľahlivý výkon
Aj pri extrémnych teplotách sa pokojne môžete spoľahnúť na výkon Vášho klimatizačného zariadenia, ktoré rýchlo a účinne ochladí vzduch, aby ste vzápätí mohli vychutnávať chladný vzduch vo svojom domove alebo kancelárii.

Ľahký kompresor – jednoduchá obsluha
Váha: je o 30% ľahší ako kompresory bežných klimatizácií. Kompresor UTR Plus™ je odolný a inovatívny, napriek tomu obsahuje ľahké materiály, čím umožňuje bezproblémovú obsluhu.
Nakoľko je o 30% ľahší, aj jeho umiestnenie je jednoduchšie.

Funkcie klimatizácie SAMSUNG FORTE

 • Čistiaci systém Multi Air
  Použitím predfiltra so strieborným povrchom, zvlhčovača so strieborným povrchom a iných filtrov systém odstraňuje zo vzduchu škodlivé častice.
 • Režim Dobrého spánku II
  Vďaka inovatívnemu riešeniu klimatizačné zariadenie udrží teplotu vzduchu na určitej úrovni tak, že počas spánku presne sleduje optimálnu teplotu pokožky, a tak napomáha výbornému spánku a čerstvému prebúdzaniu sa.
 • Rýchle chladenie, rýchle zohrievanie
  Toto klimatizačné zariadenie dosiahne požadovanú teplotu za kratší čas ako priemerne zariadenia tohto typu.
 • Slim Solution - ešte tenšie riešenie
  Vďaka vynovenému tvaru tieto klimatizačné zariadenia zaberú oveľa menej miesta ako iné takéto zariadenia, ich rozmery sú o 18% menšie. Popri významnom využití priestoru je badateľný tiež nárast výkonu o 9%.
 • UTR Plus
  Kompresor Super Strong zvláda aj extrémne horúce situácie.