klimatizácia budov a kancelárií - klimatizácie najvyššej kvality

Aj Vás trápi ako vybrať vhodnú klimatizáciu?
Pomôžeme Vám. Porovnanie klimatizačných zariadení LG, TOSHIBA, ARTEL, DAIKON

Dizajnové klimatizácie HAIER Smartcool

Len dobrá klimatizácia zaručí príjemné prostredie bez alergických príznakov. Vždy vyberajte kvalitnú klímu a nezabudnite na pravidelný servis a čistenie Vášho klimatizačného zariadenia.

klimatizácia, klimatizácie

Dizajnové klimatizácie HAIER Smartcool

Klimatizačné zariadenia Smartcool spoločnosti Haier zodpovedajú najvyšším požiadavkám na dizajn a technológiu. Farebné vymeniteľné panely a elegantný dizajn pútajú pozornosť na prvý pohľad v bytoch i obchodných priestoroch.

Po zapnutí sa rafinovaným otváracím mechanizmom odkryjú mriežky nasávania a vyfukovania vzduchu. Pod predným panelom, ktorý sa bezhlučne vysunie smerom hore, sa ukáže LCD-displej, na ktorom je zobrazená teplota v miestnosti a typ prevádzkového režimu.

 

klimatizácia Vášho domova


Dizajn a technológia
Zariadenia série Smartcool firmy Haier spĺňajú najvyššie požiadavky na dizajn a technológiu.
Farebné panely, rafinovaný mechanizmus otvárania a elegantný dizajn pútajú pozornosť na prvý pohľad v obytných aj kancelárskych priestoroch. Súčasne ponúkajú zariadenia najmodernejšie technológie - celosvetovo vedúce technológie DC Inverterov a tiché ventilátory zabezpečujú perfektné ovzdušie v miestnosti.

Inteligentné ovládanie – predpoklad perfektného ovzdušia
Invertery umožňujú prispôsobenie dosahovaného výkonu skutočným potrebám. Pri vysokých teplotných rozdieloch beží zariadenie na plný výkon a redukuje výkon pomocou zmeny frekvencie pri poklese teplotného rozdielu. Vďaka lineárnemu prispôsobeniu frekvencie je možná okamžitá reakcia na najmenšie zmeny teploty. Výsledkom je stála príjemná teplota v miestnosti.

Vysokovýkonný protizápachový filter
Špeciálny titánoxidový fi lter, ktorý sa po vystavení priamemu slnečnému žiareniu sám automaticky regeneruje, fi ltruje nepríjemné zápachy, ako napr. cigaretový zápach, kuchynské zápachy a pod. z ovzdušia. Okrem toho dokáže odfi ltrovať aj chemikálie
ako formaldehyd alebo nestále zložky napr. lepidla alebo rozpúšťadiel.

Antibakteriálny a antipliesňový filter
Nový špeciálny filter firmy Haier fi ltruje alergény ako peľ a roztoče a pôsobí zároveň antibakteriálne. Súčasne chráni pred tvorbou plesní. Filter ničí aj rôzne typy vírusov.